poniedziałek, 17 listopada 2014

Wybory samorządowe - znamy wyniki

Znamy już nazwiska nowych radnych, wybranych w wyborach samorządowych do Rady Gminy Kórnik.
Są to wyniki nieoficjalne, jednak wiarygodne - spisane z protokołów opublikowanych przez poszczególne komisje wyborcze.
Znany jest również wynik wyborów na burmistrza: drugiej tury nie będzie, już w pierwszej zwycięzcą został urzędujący burmistrz - p. Jerzy Lechnerowski, który osiągnął 51% głosów.
Drugi w kolejności - p.Maciej Brylewski - osiągnął 30% głosów.


Nazwiska (zwycięzcy - na czerwono) podajemy z podziałem na okręgi wyborcze:
OKRĘG NR 1 (Kórnik)
Andrzej Regulski KWW Macieja Brylewskiego
Kiełpiński Leszek Jan KW Prawo i Sprawiedliwość
Marciniak Maciej Władysław KWW Jerzego Lechnerowskiego
Machowiak Mariusz KW PSL

OKRĘG NR 2 (Kórnik)

Michałowska Beata Anna KWW P.O. Wolność
Kaczor Wioletta KWW Macieja Brylewskiego
Świerzewski Przemysław Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość
Lewandowski Adam Artur KWW Jerzego Lechnerowskiego

OKRĘG NR 3 (Kórnik)
Broniewski Marek KWW Macieja Brylewskiego
Kominek Roman Marian KW Prawo i Sprawiedliwość
Miara Piotr Grzegorz KWW Lokalni Patrioci
Duszczak Stanisław Antoni KWW Stanisława Duszczaka
Maćkowiak Robert Jerzy KWW Jerzego Lechnerowskiego

OKRĘG NR 4 (Kórnik)
Pawlaczyk Magdalena KWW Macieja Brylewskiego
Skrzypczak Małgorzata Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
Półchłopek Dorota Katarzyna KWW Doroty Półchłopek

OKRĘG NR 5 (Kórnik)
Kaczmarek Katarzyna Maria KWW Macieja Brylewskiego
Paluszkiewicz Danuta Teresa KWW Jerzego Lechnerowskiego
Dec Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość

OKRĘG NR 6 (Kórnik-Bnin)
Banaszak Krzysztof Stefan KWW Macieja Brylewskiego
Pieczyński Grzegorz KWW Grzegorza Pieczyńskiego
Stachowiak Leszek Piotr KW PSL
Krajewska Sylwia KW Prawo i Sprawiedliwość
Kaczmarek Irena Józefa KWW Jerzego Lechnerowskiego

OKRĘG NR 7 (Kórnik-Bnin)
Janicka Krystyna Maria KWW Jerzego Lechnerowskiego
Wesołek Bogdan KWW Bogdana Wesołka
Pilarczyk Renata Elżbieta KWW Macieja Brylewskiego
Zydroń Adam Zbigniew KW Prawo i Sprawiedliwość
Rolnik Krzysztof Bogdan KWW Krzysztofa Rolnika


OKRĘG NR 8 (Konarskie, Radzewo, Dworzyska, Czołowo)
Grzybek Jacek KWW Jacka Grzybka
Duszczak Łukasz KW Prawo i Sprawiedliwość
Bartkowiak Julia Stanisława KW PSL

OKRĘG NR 9 (Biernatki, Błażejewko, Dębiec, Prusinowo)

Zgarda Michał KWW Jerzego Lechnerowskiego
Gemrzycki Radosław KWW Macieja Brylewskiego
Mieloch Jarosław Paweł KW Prawo i Sprawiedliwość
Plucińska Anna KWW Anny Plucińskiej
Kuźma Tadeusz Stefan KWW Niezależni dla Powiatu

OKRĘG NR 10 (Błażejewo, Czmoniec, Trzykolne Młyny)

Rozmiarek Jerzy Stanisław KWW Jerzego Lechnerowskiego
Walczak Jolanta Barbara KWW Macieja Brylewskiego
Suchodolski Marcin KW Prawo i Sprawiedliwość
Budniak Magdalena KWW Magdaleny Budniak
Malinowski Dominik KWW Niezależni dla Powiatu

OKRĘG NR 11 (Koninko, Świątniczki, Mościenica, Skrzynki)
Bruczyńska Beata KWW Jerzego Lechnerowskiego
Peceniuk Adam KWW Adama Peceniuka
Rozynek Mateusz Władysław KWW Macieja Brylewskiego

OKRĘG NR 12 (Kromolice, Pierzchno, Celestynowo, Szczodzrzykowo)

Genstwa Roman KWW Jerzego Lechnerowskiego
Grześkowiak Małgorzata Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
Nowak Adam KW PSL

OKRĘG NR 13 (Dziećmierowo, Runowo)
Cupryjak Iwona Maria KWW Jerzego Lechnerowskiego
Górka Bartosz KWW Macieja Brylewskiego
Hypsior Henryk KW PSL

OKRĘG NR 14 (Dachowa, Robakowo-Wieś)

Pacholski Przemysław Piotr KWW Jerzego Lechnerowskiego
Firlej Grzegorz Roman KWW Macieja Brylewskiego

OKRĘG NR 15 (Robakowo-Osiedle)
Surdyk Andrzej Mieczysław KWW Jerzego Lechnerowskiego
Odzimek Antoni KWW Macieja Brylewskiego
Wojtuś Janusz Marian KW PSL
Szymkowiak Michał Rafał KW „Ojcowizna” RP


OKRĘG NR 16 (Gądki, Żerniki, Jaryszki)
Kulza Daniel KWW Jerzego Lechnerowskiego
Olejniczak Tadeusz KWW Macieja Brylewskiego
Szuba Tadeusz Rajmund KW „Ojcowizna” RP

OKRĘG NR 17 (Borówiec)
Kaźmierczak Marian KWW Jerzego Lechnerowskiego
Kaczmarek Jolanta KWW Jolanty Kaczmarek
Buchalska Dorota Emilia KWW Macieja Brylewskiego
Stanisławski Marcin Marek KW Prawo i Sprawiedliwość

OKRĘG NR 18 (Borówiec)
Grześkowiak Tomasz Piotr KWW Jerzego Lechnerowskiego
Kaczmarek Witold Bernard KWW Macieja Brylewskiego
Andrzejewska Anna Maria KW PSL

OKGRĘG NR 19 (Kamionki)
Drajer Marcin Krzysztof KWW Jerzego Lechnerowskiego
Nagler Tomasz Radosław KWW Macieja Brylewskiego
Kapusta Alfred Jan KW Prawo i Sprawiedliwość

OKRĘG NR 20 (Kamionki)
Walkowiak Małgorzata KWW Macieja Brylewskiego
Adamiak Michał Arkadiusz KW Prawo i Sprawiedliwość
Kałka Agnieszka Joanna KWW „Postaw na Kamionki”

OKRĘG NR 21 (Szczytniki)

Jankowiak Waldemar Marian KWW Jerzego Lechnerowskiego
Ignaszak Robert Marek KWW Szczytniki Razem!
Kwas Łukasz Mirosław KWW Macieja Brylewskiego
Łada Roman Sylwester KW Prawo i Sprawiedliwość


Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia cookies zapoznaj się z Polityka Prywatności & plików cookie