Popieram Kórnik

sobota, 12 kwietnia 2014

Zagubiony "Kórniczanin"

Czytelników, którzy zamierzali korzystać z elektronicznego wydania "Kórniczanina", czekało ostatnio duże zdziwienie...
Otóż od kilku dni, wpisując adres strony internetowej naszego gminnego miesięcznika (www.korniczanin.pl), nie trafimy na informacje o Kórniku. Zamiast tego możemy poczytać np: o medycynie niekonwencjonalnej, grzybicy, infekcjach i różnych podejrzanych specyfikach czy (para)lekach.
Po prostu: domenę internetową "Kórniczanina" przejęła jakaś nieznana firma i wykorzystując pozycję gazety, reklamuje swoje - łagodnie mówiąc - niekonwencjonalne produkty, pod hasłem "medycyna w inny sposób". Co więcej - jest to działanie w pełni zgodne z prawem, ponieważ zasadniczo każdy może przejąć domenę, którą poprzedni właściciel przestał wykorzystywać.
Wygląda więc na to, że o wydarzeniach w naszej gminie poczytacie teraz wyłącznie na naszej stronie - www.Popieram Kornik.pl 
:-)

Grzegorz Firlej


Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia cookies zapoznaj się z Polityka Prywatności & plików cookie