wtorek, 21 stycznia 2014

Odbiór śmieci w gminie Kórnik




 Znamy harmonogram odbioru śmieci we wszystkich miejscowościach naszej gminy.
Aby sprawdzić terminy, znajdź swój adres i kliknij na odpowiedni link:

Rejon 1 - MOŚCIENICA, SKRZYNKI, BORÓWIEC: (Brzoskwiniowa, Nad Jeziorem, Czereśniowa, Ogrodowa, Drapałka, Okrężna, Gruszkowa, Szkolna, Gruntowa, Śliwkowa, Kempingowa, Urocza, Klonowa, Wiosenna, Letnia, Wiśniowa, Ładna, Zakątek, Morelowa, Zakole, Na Górce, Zielona, Na Uboczu) - harmonogram

Rejon 2 A - DACHOWA, SZCZODRZYKOWO - harmonogram

Rejon 2 B - GĄDKI - harmonogram

Rejon 3 - JARYSZKI, ROBAKOWO, ŚWIĄTNICZKI, ŻERNIKI - harmonogram

Rejon 4 A - BORÓWIEC: (Dębowa, Zacisze, Dojazd, Zaułek, Kręta, Zielona Dolina, Kwitnąca, Zielona Polana, Leśna, Żródlana, Łąkowa, Mała Rekreacyjna, Na Skarpie, Piaskowe, Polna, Poznańska, Prosta, Rekreacyjna, Uroczysko, Warzywna - harmonogram

Rejon 4 B - BORÓWIEC: Borowa, Nad Potokiem, Borowikowa, Pod Borem, Borówkowa, Pod Lasem, Buczynowa, Podgrzybkowa, Bukowa, Poprzeczna, Deszczowa, Poziomkowa, Fiołkowa, Prawdziwkowa, Główna, Różana, Graniczna, Skwer Brzozowy, Grzybobranie, Skwer Topolowy, Jagodowa, Słowikowa, Jesionowa, Sosnowa, Jeżynowa, Spółdzielcza, Jęczmienna, Strumykowa, Karmelowa, Świerkowa, Kozakowa, Wierzbina, Kurkowa, Wolniewicza, Labirynt Wodny, Wrzosowa, Lisa Witalisa, Zapomniana, Leśna, Polana, Żurawinowa - harmonogram

Rejon 5 - KONINKO, SZCZYTNIKI - harmonogram

Rejon 6 -  KAMIONKI: Agatowa, Modelarzy,Bazaltowa, Na Skraju Lasu, Brylantowa, Opalowa, Chabrowa, Porannej Rosy, Cynamonowa, Promienna, Diamnetowa, Rubinowa, Długie, Rumiankowa, Dzikiej Róży, Spacerowa, Granitowa, Spokojna, Kamienna, Szafirowa, Kartingowa, Szmaragdowa, Krokusowa, Szybowników, Krzemienna, Świt, Leśny Zakątek, Topazowa, Lotnicza, Waniliowa, Makowa, Wiklinowa, Mieczewska, Wodna - harmonogram

Rejon 7 -  KAMIONKI: Akacjowa, Łąkowa, Tulipanowa, Brzozowa, Magnoliowa, Wichrowa, Bukowa, Modrzewiowa, Wierzbowa, Bułankowa, Mostowa, Wilcza, Cedrowa, Murarska, Wypoczynkowa, Dębowa, Nad Kople, Zacisze, Dolna, Nowa, Zielna, Grabowa, Orzechowa, Jarzębinowa, Piaskowa, Jaśminowa, Piotrowska, Jodłowa, Platanowa, Kalinowa, Polna, Kasztanowa, Poznańska,Klonowa,
Przy Łowisku, Konwaliowa, Rogalińska, Kresowe, Rolna, Leśna, Sosnowa, Liliowa, Sportowa, Lipowa, Stokrotkowa, Lisia, Topolowa - harmonogram

Rejon 8 -  BIERNATKI, BŁAŻEJEWO, BŁAŻEJEWKO, DĘBIEC, PRUSINOWO - harmonogram

Rejon 9 A - DWORZYSKA, KONARSKIE, RADZEWO, TRZYKOLNE MŁYNY, CZOŁOWO - harmonogram

Rejon 9 B - CZMOŃ, CZMONIEC - harmonogram

Rejon 10 - CELESTYNOWO, KROMOLICE, PIERZCHNO, RUNOWO, DZIEĆMIEROWO, KÓRNIK ul. Czereśniowa, KÓRNIK ul. Katowicka - harmonogram

Rejon 11 A -  KÓRNIK: Pl. Browarowy, Pl. Niepodległości, Pl. Powstańców Wlkp., ul. Harcerska, ul. Kolegiacka, ul. Kuśnierska, ul. Leśna, ul. Pocztowa, ul. Poprzeczna, ul. Poznańska, ul. Szkolna, ul. Średzka, ul. Wodna, ul. Wojska Polskiego, ul. Woźniaka, ul. Zamkowa, ul. Reja, ul. Słowackiego, ul. Mickiewicza - harmonogram

Rejon 11 B -  KÓRNIK: Al. Flensa, os. Białoboka, ul. Celichowskiego, ul. E. Pohla, ul. Modrzewiowa, ul. Młyńska, ul. Parkowa, ul. Prowent, Biernatki Al. Flensa, Biernatki ul. Laskowa,  Biernatki ul. S. Nowaka, Biernatki ul. Gawrycha, Biernatki ul. St. Toboły, Biernatki ul. Wiatrakowa - harmonogram

Rejon 12 - Kórnik:   ul. Asnyka, ul. 20-go Października, ul. Dworcowa, ul. Św. Floriana, ul. Działyńskich, ul. Weymana, ul. Fredry, ul. Z. Steckiego, ul. Kołłątaja, ul. Kantego, ul. Krasickiego, ul. ks. Jabłońskiego, ul. Krótka, ul. Leśmiana, ul. Patriotów, ul. Potulickiej, ul. Staszica, ul. Stodolna, ul. Strzelecka, ul. Wiatraczna, ul. Wróblewskiego, ul. Wyspiańskiego, ul. Zamoyskiego - harmonogram

Rejon 13 - Bnin: ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Kościelna, ul. Biernacka, ul. Lipowa, ul. Błażejewska, ul. Piaskowa, ul. Brzozowa, Pl. Jesionowy, ul. Bukowa, ul. Rynek, ul. Cmentarna, ul. Sosnowa, ul. Dębowa, ul. Szeroka, ul. Dojazd, ul. Świerkowa, ul. Droga Kalejska, ul. Topolowa, ul. Jagodowa, ul. Wierzbowa, ul. Jaśminowa, ul. Wrzosowa, ul. Jeziorna, ul. Żwirowa, ul.Jodłowa,  ul. Kalinowa, ul. Kasztanowa, Błażejewo ul. Zacisze - harmonogram

Rejon 14 - Bnin: ul. Czołowska, ul. Zwierzyniecka, ul. Droździka, ul. Żurowskiego, ul. Fludry, Błażejewo os. Przylesie, ul. Grześkowiaka, ul. Kanałowa, ul. Konarska, ul. Krauthofera, ul. ks. Janasika, ul. Ładna, ul. Michałowskiego, ul. Mikołajczyka, ul. Molińskiej-Mojkowskiej, ul. Radosna, ul. Śremska, ul. Trąmpczyńskiego, ul. Wieruszowskiego, ul. Witosa, ul. Wójkiewicza, ul. Kasztelana Jarosta - harmonogram

INFORMACJA DODATKOWA:
- należy opisać pojemniki numerem posesji
- odpady komunalne będą odbierane tylko z pojemników, odpady postawione przy pojemnikach nie zostaną odebrane
- stwierdzenie nieprawidłowego prowadzenia segregacji odpadów spowoduje naliczenie podwyższonej opłaty przez Gminę
- nie do końca wypełnione worki z odpadami segregowanymi pozostaną do wypełnienia i odbioru w następnym terminie
- płatności należy dokonywać kwartalnie ( 15 września, 15 listopada, 15 marca, 15 maja) dopuszcza się dokonywanie płatności miesięczne z zastrzeżeniem, iż do 15 listopada należy dokonać płatności za grudzień
- nr konta Bankowego Gminy Kórnik : Bank Spółdzielczy w Kórniku nr konta 26 9076 0008 2001 0000 0215 0002



Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia cookies zapoznaj się z Polityka Prywatności & plików cookie